2019.06.04 - Beszámoló az Egyesület Közgyűléséről

2018 május 30-án alapító Egyesületünk Mérleg beszámoló Közgyűlést tartott. A beszámolót a Felügyelő Bizottság elfogadta, és a tagság egyhangúlag jóváhagyta.

Kivonat a CSVOE 2018 évi szöveges beszámolójából:

A májusi Közgyűlésünkön bemutattuk és novemberben pedig megszerveztük első online konferenciánkat.

A konferencia alapadatai, eredményei: ….

- 2018. november 24-25-én tartottuk

- A Youtube csatornán 158.000 megtekintést hajtott végre 110.000 egyedi felhasználó,  összesen 353.880 percnyi videó nézettséggel, ami többszöröse az előzetesen elvárt eredménynek.

- A csaladbanmaradt.hu oldalon a kampány során 15.000 oldalmegtekintést hajtott végre 7.500 felhasználó

- a felhasználók éppen a generációváltó átadó és átvevő korosztály volt. Épp a 45-54 év közöttiek hiányoztak.

Az online konferenciával kapcsolatos egyeztetések során az elnökség többször tárgyalt az MFB-vel, hangsúlyozva több szakpolitikai gondolatunkat, például a generációváltást segítő, a testvérek kivásárlását támogató hitelkonstrukció témájában.

Ez meg is valósult, hiszen 2019. január 15-én bejelentették az MFB generációváltó tőkeprogramot, amit hiszünk, hogy nem egészen tőlünk függetlenül született, igaz, éppen a családtagok kivásárlására nem alkalmas.

2018-ban Egyesületünk elnökségét új tagokkal bővítettük, mert muszáj volt a fiatal lendületet és gondolkodást az elnökségi munkafolyamatba beemelnünk.
Mivel a női gondolkodás és kreativitás is hiányzott, így elnökségi tagunk lett Szabó Mirtill, valamint Kovács Dani és Borbély Laci.

KLUB életünket azzal tettünk érdekesebbé, hogy januárban a Hörmann vidéki központjában kitelepült KLUB-ot tartottunk, míg júliusban a Balaton hullámain elnök Úr hajóiról néztük a Kékszalag vitorlásversenyt.

A többi KLUB eseményünkön előadónk volt:

- Jagodics Tamás a hatékony vállalatirányításról

- Borbély László a generációváltás, mint változás súlyáról beszélt.

- A BGE FAME csapata az e-learning témájába merített el bennünket

- A 2019-ben Alapítványunkkal stratégiai együttműködési megállapodást kötött SEED Kisvállalkozás-fejlesztési Alapítvány A vállalkozói mentorálásról beszélt.

- megismertünk egy befektetésre méltó lojalitás programot, amely rendszert én is megismerve 2019-ben mobilszolgáltatóként meg is vásároltunk.

Rudas László Elnök Úr több interjút is adott a Kossuth Rádióban és az InfoRádióban is.

Előadásokat tartottunk, valamint támogatóként megjelentünk több Piac és Profit valamint a Világgazdasági konferencián.