MEGHÍVÓ
ORSZÁGOS VÁLLALKOZÓI MENTOR PROGRAM
Személyes vállalkozói mentorálás

TOBORZÓRENDEZVÉNY
Fókuszban a KKV szektor hatékonyságának növelése A SEED Kisvállalkozás-fejlesztési Alapítvány toborzórendezvényt szervez, amelyre ezúton tisztelettel és szeretettel meghívjuk. Időpont: 2019. március 27., 14-16 óráig Helyszín: Garay Élménypince, Szekszárd, Garay tér 19. A rendezvényen megismerkedhet... MEGHÍVÓ ORSZÁGOS VÁLLALKOZÓI MENTOR PROGRAM Személyes vállalkozói mentorálás TOBORZÓRENDEZVÉNY Fókuszban a KKV szektor hatékonyságának növelése A SEED Kisvállalkozás-fejlesztési Alapítvány toborzórendezvényt szervez, amelyre ezúton tisztelettel és szeretettel meghívjuk. Időpont: 2019. március 27., 14-16 óráig Helyszín: Garay Élménypince, Szekszárd, Garay tér 19. A rendezvényen megismerkedhet...