Támogatók

AZÉRT KÉRÜNK, HOGY ADHASSUNK

A támogatások összegéből pályázatokat kívánunk kiírni,( az ingyenes elméleti, szakmai képzések, workshopok, tréningek mellett), hogy a pályázók közvetett anyagi támogatásban is részesülhessenek.

Néhány példa a támogatási formák közül:

- online és offline kiadványok előfizetése

- szakkönyvek, kiadványok, a támogatást igénylő, összeállítása alapján,

- magas költséggel járó szakmai konferenciákon való részvétel rész költségei

- államilag akkreditált nyelvi képzési költségek bizonyítvánnyal igazolt tanulmányok lezárása után.

- külföldi tanulmányutak részbeni anyagi fedezete.

- vagyoni értékű egyéb támogatás (pl. helyiség, könyvelési szolgáltatás)

Családi Vállalkozások Országos Egyesülete Közhasznú Alapítvány a Kultúra és az Oktatás támogatására
1013 Budapest, Lánchíd u 7-9.
www.csvoe-alapitvany.hu

Adószám: 18647196-1-41
Bankszámla:  Budapest Bank 10100833- 61731700- 01004004

A további részletek a HONLAP H Í R E K címe alatt!

Hozzájárulás esetén a támogatók neve és a támogatás mértéke itt olvasható!

MGYOSZ:
Vállalta  az ingyenes jogsegély-szolgáltatás és költségviselést, amely a szükséges alapszabály változtatásra vonatkozik.

Chanche Audit Odeon KFT Könyvelőiroda:
Mind addig, amíg érdemi anyagi támogatás nem folyik be, ingyen végzi a szükséges adminisztrációs feladatokat. (nyilvántartások, év végi mérleg, stb,)

INFINITY Tokok:
A honlap, a FACEBOOK és az Instagram kezelését, illetve kialakítását, új tagunk az INFINITY Tokok cég tulajdonosai (az Osvalt házaspár) Pro bono vállalták.

Mutex KFT:
Vállalta térítés nélkül az úgynevezett Titkársági feladatokat.

Borbély László:
Vállalta a Honlap és Facebook oldalra felkerülő híranyagok, közlemények korrektúráját.

Bringóhintó Kft., tulajdonos Szabó László
A támogatás összege nem nyilvános